"Зоря" громить "Арсенал" в своєму останньому матчі 2018 року

8 грудня 2018, 16:20
У Запоріжжі "Зоря" завдала поразки "Арсеналу" з рахунком 3: 0

"Зоря" - "Арсенал" - 3:0. Фото instagram.com/zoryaluhansk

В матчі 18 туру чемпіонатуУкраїни з футболу" Зоря " розгромила київський " Арсенал " . Поєдинок пройшов в суботу в Запоріжжі на стадіоні " Славутич – Арена " і завершився з рахунком 3 : 0 на користь команди Юрія Вернидуба .

У першому таймі гол з 11-метрового забив Олександр Караваєв. У другому рахунок до розгромного довели Артем Громов (51-а хвилина) і Микита Каменюка (80).

У 19 турі, який відбудеться вже в наступному році, "Зоря" на виїзді зіграє з "Динамо", а "Арсенал" прийме "Десну". Базова дата туру – 23 лютого.

"Зоря" завершує 2018 рік на четвертій позиції в таблиці чемпіонату України. Київський "Арсенал" залишився на останній сходинці.

"Зоря" – "Арсенал" – 3: 0 (1: 0)
Голи: Караваєв (35, з пенальті), Громов (51), Каменюка (80)
Жовті картки: Зозуля (35)

Нагадаємо, що в п'ятницю в стартовому матчі
18 туру "Шахтар" на виїзді розгромив " Маріуполь " з рахунком 3:0. Голи забивали Степаненко, Мораес і Марлос.

В суботу "Динамо" у Львові завдало поразки " Карпатам " - 4:0. Хет – трик оформив Віктор Циганков , ще один гол забив Микола Шапаренко .