"Зальцбург" вшосте поспіль став чемпіоном Австрії

6 травня 2019, 10:38
Команда достроково виграла свій 13-й національний трофей в історії

Футболісти "Зальцбурга" дякують фанатам за підтримку / Фото: Twitter

Футболісти "Зальцбурга" стали чемпіонами Австрії сезону-2018/19. У неділю, 5 травня, команда Марко Розе на виїзді обіграла віденську "Аустрію" в 7-му турі плей-офф чемпіонів – 2:1.

На 71-й хвилині "Аустрія" вийшла вперед після голу Домініка Прокопа. Через 10 хвилин Ксавер Шлагер відновив рівновагу, а перемогу гостям приніс точний удар Ханнеса Вольфа на 86-й хвилині.

"Зальцбург" набрав 43 очки і оформив перемогу в австрійській Суперлізі за 3 тури до кінця. Це 13-й в історії і 6-й поспіль чемпіонський титул для команди.

Минулого тижня "Зальцбург" також став володарем Кубка Австрії, обігравши в фіналі "Рапід" (2:0). Таким чином, поточного сезону команда Розе оформила золотий дубль.

Нагадаємо, що Розе цього літа покине "Зальцбург" і очолить менхенгладбахську "Боруссію".

Раніше ми писали, що достроково чемпіоном Данії став ФК "Копенгаген". Це 13-й чемпіонський титул в історії "Копенгагена".

Нагадаємо, що нещодавно в чемпіонаті Данії стався досить неординарний випадок. У матчі команд нижньої частини турнірної таблиці "Вайле" – "Орхус" українець Владлен Юрченко забив гол з порушенням правил чесної гри. Однак його партнери проявили благородство і тут же дали суперникам забити м'яч у порожні ворота.