Загнали себе в турецький кут: українська команда провалила завершення і на грані вильоту з єврокубку

4 березня 2020, 22:02
Гравці "Київ-Баскета" жахливо пробивали штрафні і поступилися на щиті

Богдан Близнюк проти "Каршіяки" / Фото: FIBA

Сьогодні, 4 березня, перший матч чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА провів віце-чемпіон України "Київ-Баскет". На своєму майданчику представник Суперліги був потужно обіграний турецькою "Каршиякою" з рахунком 89:71. На шляху до цієї стадії команда латвійського тренера Айнарса Багатскіса подолала два групових турніри. Однак вихід столичного колективу в 1/2-у Кубка тепер під великим питанням, адже відіграти 18 очок в Ізмірі – з розряду неможливого.

До того ж після першої десятихвилинки "Київ-Баскет" навіть лідирував – 21:20, але дещо просів до великої перерви, поступаючись грізним гостям вісім очок. Українці рівно відпрацювали третю чверть, навіть відігравши одне очко і подарувавши надію на інтригу в завершенні після триочкового влучення Пустозвонова, але розсипалися в заключному відрізку поєдинку. Найбільше проблем підопічним Багатскіса принесли американці Джордан Морган і Брендон Трик, а також французький форвард Амато Мбає, які набрали по 16 очок.

Дивіться повний матч "Київ-Баскет" – "Каршияка"

Найрезультативнішими у складі господарів стали Богдан Близнюк – 16 очок і Максим Пустозвонов – 13. До того ж кияни програли супернику боротьбу за підбір – 32 зібраних відскоки проти 37 у турків. Є різниця між командами і на лінії штрафних. "Каршияка" потрапила 32 кидки з лінії з 58-и, а "Київ-Баскет" – 25 з 62-х.

Матч-відповідь відбудеться в Ізмірі 11 березня. Але шанси відігратися у "Київ-Баскета" невеликі. "Каршияка" в цьому сезоні хороша – всього тричі поступилася в 21 матчі топового чемпіонату Туреччини і посідає там друге місце, випереджаючи таких монстрів, як "Фенербахче" і "Галатасарай". І ще зовсім нещодавно ізмірська команда пробувала сили навіть в елітній Євролізі.

Дивіться також, як чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 стала віце-чемпіоном світу