Загадкова історія різних футболок: "Лейпциг" втратив частину форми під час перельоту до Англії

20 лютого 2020, 20:41
Тімо Вернер, Крістофер Нкунку і Лукас Клостерман в матчі з "Тоттенхемом" були одягнені не так, як їх партнери

Футболісти "Лейпцига" / Фото: Reuters

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський "Тоттенхем" мінімально поступився в Лондоні німецькому "Лейпцигу" з рахунком 0:1. Єдиний гол на рахунку Тімо Вернера. Але гості Альбіону запам'яталися не тільки своєю грою, але і різною формою футболістів. Відмінності були не критичні, але і не помітити їх було важко.

Футболісти "Биків" Тімо Вернер, Крістофер Нкунку і Лукас Клостерман вийшли на гру в футболках, які відрізнялися від тих, в яких з'явилися їхні партнери по команді. На одязі цього німецького тріо спонсорські логотипи виявилися не кольоровими, а білими.

На другий тайм Вернер і Нкунку вийшли вже в такій же формі, як і інші гравці "Лейпцига", а єдиним гравцем в футболці з логотипом іншого кольору залишився Клостерман. Представники німецького клубу заявили, що форма з кольоровими логотипами загубилася під час перельоту з Німеччини до Великобританії. Але звідки ж взялася правильна форма у Вернера і Нкунку на другу половину зустрічі, поки неясно.

Користувачі соцмереж зробили два основних припущення. Або казус з формою був своєрідною рекламною акцією "Лейпцига", щоб звернути увагу на свого спонсора. Або правильні логотипи футболістам могли приклеїти в перерві. Раніше ми писали, що Моурінью не може виграти в плей-офф Ліги чемпіонів шість років.

Дивіться огляд матчу "Тоттенхем" – "Лейпциг" – 0:1