Забув правила на карантині? Воротар зіграв руками за межами штрафного

14 червня 2020, 15:18
Фернандо Пачеко заробив вилучення вже на 19-й хвилині

/ Фото: AFP

Воротар "Алавеса" Фернандо Пачеко відзначився неймовірним ляпом у матчі чемпіонату Іспанії проти "Еспаньола". Вже на 19-й хвилині зустрічі Пачеко заробив червону картку після того, як зіграв руками за межами штрафного майданчика.

Голкіпер вийшов з воріт, щоб перервати атаку суперника, але не розрахував відскік м'яча і змушений був грати руками, щоб не дозволити гравцеві "Еспаньола" відправити м'яч у порожні ворота.

У підсумку "Алавес" зазнав поразки з рахунком 0:2. "Еспаньол" здобув першу перемогу за п'ять матчів і зберігає шанси на прописку в Примері.

Раніше ми опублікували відео безглуздої помилки воротаря з Данії після кутового. Під час подачі кутового Брюн вийшов з воріт і намагався вибити м'яч кулаком подалі, але невдало влучив по круглому, і той залетів у сітку воріт. Помилка воротаря стала вирішальною в матчі.

Також ми писали, що Мережу підірвало відео жорсткого тренування юного воротаря за допомогою цеглин. Тато придумав для сина незвичайну вправу для розвитку реакції.