Забили два м'ячі і не виграли: "Карпати" врятували матч з "Арсеналом" в Києві

1 грудня 2018, 19:06
У битві аутсайдерів в Києві найсильнішого визначити не вдалося

Олексій Гуцуляк проти Данила Сагуткіна.

В матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу" Арсенал " – " Карпати " зустрічалися аутсайдери Прем'єр – ліги . На момент початку поєдинку – перша і третя команди з кінця турнірної таблиці . Гості виглядали агресивнішими в атаці і частіше створювали небезпечні моменти , проте в підсумку вийшла нічия – 1 : 1 .

В середині першого тайму серйозну помилку допустив досвідчений захисник " Карпат " Артем Федецький , який дозволив проскочити повз себе з м'ячем 20 – річному Владиславу Дубінчаку і зробити простріл до воріт . Ще один досвідчений боєць – Папа Гуйє – у підкаті намагався перешкодити Леоніду Акулінін забити і зробив це сам : автогол , 1 : 0 на користь " Арсеналу " .

У " Карпат " були дві хороші можливості забити до перерви . Обидві – за участю  Мар'яна Шведа, кращого футболіста чемпіонату Українив листопаді. За рахунку 0 : 0 його удар відбив Сергій Сітало , а Дубінчак не дозволив Денису Мірошниченку зіграти на добиванні . А на 32 -й хвилині Швед відмінним пасом вивів Олексія Гуцуляка один на один з Сітало , але воротар виграв дуель .

Другий тайм активніше провели футболісти " Карпат " , які відігралися завдяки пенальті . Заробив його Франсиско Ді Франко , якого збив Данило Сагуткін , а реалізував Гуцуляк – 1 : 1 . Практично відразу ж після цього Сітало врятував " Арсенал " після удару Ді Франко головою після подачі Шведа . Гаряче під київським снігом було біля воріт господарів , але нічийний рахунок не змінився .

" Арсенал " набрав 8 очок і залишився на останньому місці в турнірній таблиці , " Карпати " – 17 і піднялися з 10 – го на 9 – е місце , відтіснивши вниз " Олімпік " за рахунок переваги в особистих зустрічах .

"Арсенал" – "Карпати" – 1:1

Голи: Папа (23, автогол) – Гуцуляк (72, з пенальті).

"Арсенал": Сітало – Акакпо, Зозуля, Сагуткін – Лола, Домбровський (Вакулко, 58), Евтоскі (Насонов, 69), Оріховський (Семенюк, 79), Дубінчак – Фещук, Акулінін.

"Карпати": Кучинський – Федецький, Папа, Мегремич – Мірошниченко (М'якушко, 57), Ербес (Понде, 77), Кльоц, Лебеденко (Карраскаль, 57) – Швед, Ді Франко – Гуцуляк.

Нагадаємо, що португальський тренер Жозе Мораїш викупив свій контракт у "Карпат" і попрощався з чемпіонатом України.