За перемогу в Суперкубку Іспанії "Реал" заробив більше, ніж всі інші команди разом

14 січня 2020, 15:02
За два матчі мадридці отримали 12 мільйонів євро

/ Фото: Reuters

Стало відомо, скільки заробив кожен з іспанських клубів за участь в Суперкубку країни. Нагадаємо, турнір вперше пройшов в Саудівській Аравії, а участь у ньому взяли чотири команди, а не дві, як зазвичай. У фіналі мадридський "Реал" обіграв "Атлетіко" в серії пенальті і завоював приз.

Логічно, що найбільші призові отримали саме "вершкові", повідомляє іспанське видання AS. За два матчі "королівський" клуб заробив 12 мільйонів євро. З них кожен гравець команди-переможця отримує 150 тисяч євро. Як ми повідомляли, в півфіналі "Реал" виграв у "Валенсії" з рахунком 3:1.

Сума, яку Федерація футболу Іспанії виплатить "реалістам", перевищує заробітки всіх інших учасників разом узятих. Цікаво, що на другому місці за доходом від Суперкубка виявилася "Барселона", а не "Атлетіко", який вийшов в фінал. "Барсі" дісталося шість мільйонів євро, "Атлетіко" – чотири мільйони, а "Валенсії" – всього 1,7. Не дивно, що валенсийци більше всіх обурювалися зміною формату і місця проведення турніру.

Така щедрість викликана тим, що Саудівська Аравія підписала з іспанцями договір, по якому виплатить 120 мільйонів євро за три роки проведення турніру на її території.