За дві з половиною секунди до перемоги: українець Романчук поступився тільки китайцеві

2 листопада 2018, 22:16
Український плавець Михайло Романчук посів друге місце на етапі Кубка світу в Пекіні

Михайло Романчук. фото AFP

Український плавець Михайло Романчук, визнаний найкращим спортсменом України в серпні, сьогодні на п'ятому етапі Кубка світу з плавання, який проходить в Пекіні, показав другий результат на дистанції в 400 метрів вільним стилем – 3: 43,32. Він на 2,5 секунди програв китайському переможцю Чжі Хінчже, але на 2 секунди випередив американця Блейка П'єроні, який приплив третім.

Ще один українець – Сергій Фролов – показав шостий результат у фіналі, програвши переможцю 7,8 секунди. Запливи на цьому етапі Кубка світу заплановані ще на 3 і 4 листопада. Шостий етап КМ з плавання відбудеться 9-11 листопада в Токіо, а завершальний, сьомий етап – 15-17 листопада в Сінгапурі.

Більш вдало, ніж Романчук в Пекіні, на етапах КМ-2018 виступав тільки Андрій Говоров, який в Казані і Досі вигравав запливи на 50 метрів батерфляєм, щоразу оновлюючи рекорд Кубка світу.

Нагадаємо, що в кінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плаванню, який проходив у Глазго, Шотландія.

Також ми писали, що українська легкоатлетка Марина Бех вийшла заміж за віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука.