За "дерев'яну" медаль – Кришталевий глобус: визначилася переможниця Кубка світу з біатлону

18 лютого 2020, 21:15
Шведка Еберг стала кращою в заліку індивідуальних гонок, українка Джима – 10-я

/ Фото: Reuters

У вівторок на чемпіонаті світу з біатлону в Антхольці-Антерсельві завершилася рівно половина всіх гонок турніру. Як ми повідомляли, сьогодні італійка Доротея Вірер виграла індивідуальну гонку чемпіонату світу. Українка Анастасія Меркушина виявилася 11-ю.

Після цього визначився перший володар Малого кришталевого глобуса сезону 2019/2020. Справа в тому, що найдовшу гонку, індивідуальну, жінки бігають три рази, і ось у вівторок був останній. Переможницею а заліку індивідуалок виявилася шведка Ханна Еберг. Сьогодні вона зайняла найприкріше, четверте, місце. Однак успіх в заліку Кубка світу став для неї своєрідною компенсацією.

Читайте, як Меркушина швидше за всіх провела стрільбу в індивідуальній гонці.

Раніше в індивідуалки Еберг ставала 10-й в Естерсунді і другий в Поклюці, набравши в підсумку 128 очок. На друге місце завдяки "золоту" чемпіонату світу злетіла Доротея Вірер (114), а третю позицію розділили француженка Жюстін Бреза і спритна німкеня Деніз Херрманн (по 112). Українки Юлія Джима і Анастасія Меркушина зайняли 10-е (85) і 24-е місця (44) відповідно.

Ми писали, що німкеня Деніз Херрманн – найшвидша біатлоністка світу.