"Ювентус" вперше в сезоні програв у чемпіонаті Італії

17 березня 2019, 16:33
Без Кріштіану Роналду "Юве" в гостях пропустив два голи від "Дженоа"

/ Фото: AFP

У матчі 28-го туру чемпіонату Італії з футболу "Дженоа" завдала першої поразки "Ювентусу" в Серії А. Зустріч команд відбулася на стадіоні "Луїджі Ферраріс" у Генуї і завершилася з рахунком – 2: 0 на користь господарів.

На 72-й хвилині півзахисник "Дженоа" Стефано Стураро відкрив рахунок, а через 9 хвилин форвард Горан Пандєв добив туринський клуб. Нагадаємо, цю зустріч за рішенням тренерського штабу пропускав форвард туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду. Дізнавшись, що Роналду не приїхав в Геную, вболівальники "Дженоа" почали здавати квитки на матч

Поразка не позначилася на лідерстві "Ювентуса". Клуб на 18 очок випереджає "Наполі".

До речі, днями сексапільна модель розповіла про стосунки з Кріштіану Роналду. У них було парі, а в разі перемоги Роналду міг вкусити дівчину за п'яту точку.

Раніше ми писали, що провідні європейські клуби збираються бойкотувати новий клубний чемпіонат світу, повідомляє BBC Sport. Нагадаємо, напередодні ФІФА затвердила новий формат турніру з ініціативи президента організації Джанні Інфантіно. Зміни стосуються числа учасників (24, 8 з яких європейські), а також часу проведення (раз на чотири роки влітку).