"Ювентус" встояв у Барселоні і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

19 квітня 2017, 23:36
"Барселона" не змогла забити "Ювентусу" за два матчі жодного гола

Фото AFP

"Барселоні" у повторному матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів не вдалося взяти реванш у "Ювентуса" за поразку в першому матчі з рахунком 0:3.

Перший тайм видався небагатим на гольові моменти – на двох команди зуміли лише тричі пробити у площину воріт, при цьому жоден з цих моментів не претендував на статус гольовий.

В цілому перша 45-хвилинка запам'яталася нервовою грою Неймара, за що бразилець у підсумку заробив попередження, а також великою кількістю симуляції зі сторони обох команд. Варто відзначити, що головний арбітр зустрічі голландець Бьорн Кейперс провокації футболістів залишав без уваги.

Другий тайм команди провели трохи активніше, проте небезпечні моменти можна перелічити на пальцях однієї руки.

Таким чином, каталонці перервали свою 15-матчеву переможну серію на своєму домашньому стадіоні і попрощалися з мріями про перемогу в Лізі чемпіонів.

"Барселона" – "Ювентус" – 0:0

"Барселона": тер Стеген, Умтіті, Піке, Альба, Серджі Роберто (Маскерано, 78), Ракітіч (Пако Алькасер, 58), Бускетс, Іньєста, Неймар, Мессі, Суарес.

"Ювентус": Буффон, Бонуччі, Алекс Сандро, Дані Алвес, К'єлліні, Хедіра, П’яніч, Куадрадо (Леміна, 84), Манджукіч, Дібала (Бардзальї, 75), Ігуаїн (Асамоа, 88).

Попередження: Іньєста (41), Неймар (44), К'єлліні (57), Хедіра (64).