"Ювентус" став першим фіналістом Ліги чемпіонів

9 травня 2017, 23:33
Туринський клуб за сумою двох матчів пройшов "Монако"

Манджукіч відкрив рахунок. Фото AFP

Сьогодні в Турині був зіграний матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Після перемоги в гостях "Ювентуса" над "Монако" – 2:0, інтриги було не багато. Але вже на п'ятій хвилині Мбаппе міг дати надію фанам монегасків ударом з гострого кута – "Юве" врятувала дальня стійка воріт.

Далі все стало на круги своя. "Ювентус" дуже небезпечно атакував і тринькав моменти один за одним. До того ж блискуче грав голкіпер гостей Субашич. Але вічно це тривати не могло. На 33-й хвилині після навісу Манджукіч головою пробив у кут, Субашич зреагував, але хорват добив м'яч у сітку. А на 44-й хвилині після кутового Субашич вибив м'яч кулаками за штрафну, звідки Дані Алвес відразу ж пробив у кут.

Після перерви "Монако" розмочив рахунок. На 69-й хвилині Мбаппе замкнув простріл з лівого флангу.

"Ювентус" виграв – 2:1 і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Його суперник стане відомий після матчу "Атлетико" – "Реал".