"Ювентус" після "Динамо" ледь врятувався від поразки середняку в Італії (відео)

26 жовтня 2020, 08:29
Чемпіони без Роналду не змогли обіграти скромну "Верону" і посідають п'яте місце

/ Фото: Reuters

Непросто дається старт в італійській Серії А супернику київського "Динамо" по Лізі чемпіонів – "Ювентусу". У п'яти турах підопічні Антоніо Конте набрали дев'ять очок і можуть розраховувати лише на п'яту позицію в таблиці. Нагадаємо прогноз, розклад і результати 5-го туру чемпіонату Італії.

Після візиту в Україну володарі "Скудетто" в неділю ввечері в Туріні змушені були відіграватися у зустрічі з "Вероною". "Юве" знову грав без свого найціннішого футболіста, оскільки вчора Роналду здав позитивний тест на коронавірус. Цікаво, що м'яч в ворота господарів на 60-й хвилині забив Андреа Фавіллі, який провів на полі всього сім хвилин. На 55-й він вийшов на заміну, а на 62-й покинув газон через травму.

Рятівником "Ювентуса" на 78-й хвилині став 20-річний швед Деян Кулусевські – 1:1. До того ж гарячий півзахисник в доданий час ще отримав і жовту картку за "розбірки" з суперником.

Дивіться огляд матчу в Турині.

Поки що хлопці Конте жодного разу не програли в сезоні, зате тричі йшли з поля з нічийним результатом. Лідером турніру залишається "Мілан", який виграв всі чотири поєдинки. Сьогодні він прийме "Рому" Паулу Фонсеки й Генріха Мхітаряна. У середу "Юве" належить битися в Лізі чемпіонів з "Барселоною".