"Ювентус" перед "Динамо" без Роналду не зміг обіграти аутсайдера (відео)

18 жовтня 2020, 12:30
Туринська команда півгодини грала в меншості через вилучення новачка К'єзи

/ Фото: Reuters

Уже післязавтра київське "Динамо" проведе перший матч групового раунду Ліги чемпіонів. У вівторок суперником підопічних Мірчі Луческу на НСК "Олімпійський" буде італійський "Ювентус". Напередодні "Динамо" обіграло "Рух" із рахунком 2:0.

Менш радісно склався поєдинок національного чемпіонату для суперника киян. Туринці вчора ввечері без Кріштіану Роналду, який знаходиться на самоізоляції, не змогли здолати скромний "Кротоне" – 1:1. "Юве" пропустив у гостях на 12-й хвилині з пенальті (сфолив Бонуччі), але іспанець Альваро Мората вже на 21-й хвилині відновив рівновагу.

Як чемпіони не билися, а домогтися перемоги так і не змогли. Тим більше що з 60-ї хвилини колектив Андреа Пірло грав у меншості після вилучення Федеріко К'єзи (на фото). Запальний форвард нещодавно прийшов із "Фіорентини".

Примітно, що для "Кротоне" набране очко стало першим у чотирьох матчах сезону Серії А. Туринці ж набрали вісім очок, маючи по дві перемоги і нічиї, і розташовуються лише на четвертій сходинці. Лідирує з 12 балами "Мілан", який виграв усі чотири зустрічі.

Днями "Ювентус" повідомив про багатомільйонні збитки.