"Ювентус" не став штрафувати Роналду, але одноклубники вимагають від нього вибачень

12 листопада 2019, 17:17
Португалець зі скандалом покинув стадіон до завершення матчу з "Міланом"

Кріштіану Роналду / Фото: Reuters

Футболісти "Ювентуса" залишилися незадоволені поведінкою нападника Кріштіану Роналду в матчі 12-го туру чемпіонату Італії з "Міланом" (1:0). За інформацією джерела, одноклубники чекають вибачень від португальця, який після своєї заміни на 55-й хвилині відразу вирушив до роздягальні, а пізніше покинув стадіон за кілька хвилин до фінального свистка.

Зазначається, що спортивний директор "старої синьйори" Фабіо Паратічі зв'язався з агентом Роналду Жорже Мендешем, щоб той поговорив на цю тему зі своїм клієнтом.

Раніше ми писали, що Роналду може завершити кар'єру: різкий поворот у справі зі скандальною заміною Кріштіану. Покинувши стадіон, португалець грубо порушив регламент. Йому загрожує дворічний бан і достроковий фініш кар'єри.

При цьому туринський клуб дійсно вирішив не штрафувати Роналду. А після матчу головний наставник команди Мауріціо Саррі не став розвивати конфлікт, заявивши, що замінив Роналду через травму. Поточного сезону Роналду провів 14 матчів і забив шість голів.

Раніше воротар "Ювентуса" Войцех Щенсний назвав нормальним поведінка Роналду після заміни. Він зазначив, що в команді не турбуються щодо майбутнього португальця в Турині і чекають, що незабаром він постане в кращій фізичній формі.

Огляд скандального матчу "Ювентус" – "Мілан" (1:0)