Юрченко та Малиновський забивають в контрольних матчах за свої команди

20 липня 2017, 14:14
"Генк" розгромив любителів, а "Байєр" не впорався з представником Регіональлігі

Руслан Малиновський. Фото ФК "Генк"

"Генк" Руслана Малиновського провів товариський поєдинок з аматорського бельгійським клубом "Бохолт VV". Чвертьфіналіст попереднього розіграшу Ліги Європи не зазнав проблем з суперником і розбив його 7:2.

Руслан Малиновський вийшов на поле на 61 хвилині поєдинку, а на 64-й зробив рахунок 5:1. Хавбек перехопив передачу суперника і відразу ж пробив по воротах.

"Байєр" Владлена Юрченка зустрічався в представником Регіональлігі "Боннером". Українець вийшов на поле відразу після перерви і з 11-метрової позначки зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди, проте перемогу втримати не вдалося і зустріч завершилася з рахунком 2:2.

Нагадаємо, ще один український легіонер Євген Коноплянка забиває за "Шальке" вже в третій матчі підряд.