Юнаки "Динамо" розгромили "Ювентус" в Лізі чемпіонів

20 лютого 2019, 15:59
Кияни забили Туріну три м'ячі і вийшли в 1/8 фіналу турніру

Київське "Динамо" вийшло в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. У домашньому поєдинку "Динамо" (U-19) розгромило туринський "Ювентус" з рахунком – 3: 0.

Динамівцям вдався швидкий гол. Після удару Євгена Ісаєнка голкіпер "Юве" відбив м'яч, але першим на добивання встиг Артур Ващишин. Ще два голи господарі забили після перерви. На 69-й хвилині Сергій Булеца зробив хороший рейд з центру поля і пробив в кут, м'яч від штанги влетів у ворота. А добив італійців на 85-й хвилині Денис Попов, який замкнув головою навіс з кутового.

Таким чином, "Динамо" вийшло в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Суперника по наступному раунду кияни дізнаються 22 лютого.

Нагадаємо, що основний склад "Динамо" 21 лютого зіграє матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи. На НСК "Олімпійський" кияни візьмуть грецький "Олімпіакос". Перший поєдинок завершився з рахунком – 2: 2.

Нагадаємо, що під час матчу на трибунах грецькі поліцейські застосували кийки проти уболівальників "Динамо".За повідомленнями очевидців, сталося це через відмову наших фанатів піднятися на кілька рядів вище.