Юна українська тенісистка продовжує знімати елітні скальпи на турнірі в Дубаї

13 грудня 2019, 19:04
Даша Снігур обіграв француженку Младеновіч і вийшла у фінал змагання ITF

17-річна українська тенісистка Дарина Снігур досить успішно пробує грати і серед дорослих. На турнірі Міжнародної федерації тенісу (ITF) в Дубаї з призовим фондом в 100 тисяч доларів вона дійшла вже до фіналу! Нагадаємо, що влітку Снігур стала переможницею юнацького Уїмблдону в одиночному розряді.

Цікаво, що починати виступи в Об'єднаних Арабських Еміратах Даші довелося в кваліфікації. Там киянка виграла два матчі, в тому числі у переможниці відкритого чемпіонату Австралії 2008 року в парному розряді, співвітчизниці Катерини Бондаренко.

Потім українка впоралася з бельгійкою Вікмайер, росіянкою Потапової, полячкою Френх і, в п'ятницю, з француженкою Крістіною Младенович (6:3, 7:6)! Титулована Младеновіч займає 38-е місце в світовому рейтингу, а в цьому році виграла Ролан Гаррос і Підсумковий чемпіонат в парному розряді! Це перша перемога Снігур над гравцем з топ-50. Сама вона поки що перебуває в четвертій сотні рейтингу.

У фіналі суперницею Дарини буде румунка Ана Богдан, що займає 121-й рядок світового табеля про ранги. Раніше Снігур вигравала турніри з призовим фондом не вище 25 тисяч доларів.