Юна українка Дарина Білодід виграла Гран-прі з дзюдо в Тунісі

20 січня 2018, 20:35
17-річна спортсменка виграла всі п'ять сутичок достроково, а ще одна представниця України Марія Черняк виборола "бронзу"

Дарина Білодід і Марія Черняк (в центрі) завоювали медалі в Тунісі. Фото Instagrav

17-річна чемпіонка Європи Дарина Білодід виграла золоту медаль на Гран-прі з дзюдо в Тунісу в ваговій категорії до 48 кг. Також медаль завоювала 29-річна Марія Черняк.

На перших 2018 року великих змаганнях з дзюдо Дарина Білодід стартувала з другого раунду. У ньому українка достроково перемогла росіянку Оксану Агазаде, після чого здолала Амбер Герсьес з Голландії. У півфіналі зійшлися дві українки: Білодід перемогла Черняк і вийшла до фіналу. У вирішальній сутичці українка була сильнішою за румунку Олександру Поп. У свою чергу, Черняк виграла сутичку за "бронзу" у Дієри Келдієрової з Узбекистану.

Таким чином, Білодід здобула свою другу перемогу в кар'єрі на змаганнях рівня Гран-прі, до цього здобувши перемогу в Гаазі в листопаді 2017 року. У свою чергу Черняк виборола десяту медаль на Гран-прі і п'яту бронзову в кар'єрі.

Нагадаємо, що Дарина Білодід увійшла до ТОП-10 найкращих українських спортсменок за підсумками 2017 року за версією segodnya.ua. В опитуванні вболівальників Дарина наразі займає п'яте місце.

Інтерв'ю з Дариною Білодід: "Хлопці мене боялися, знаючи, що я займаюся дзюдо". Наймолодша за 26 років переможниця ЧЄ розповіла "Сегодня" про гуманітарне покликання, кекси замість побачень, про 31 грудня на підборах і про улюблений новорічний фільм.