Юлія Левченко завоювала срібну медаль на етапі "Діамантової ліги"

14 липня 2018, 12:02
Ще одна українка Катерина Табашник зупинилася за крок від п'єдесталу

Юлія Левченко. Фото AFP

Українська легкоатлетка Юлія Левченко завоювала срібну медаль у стрибках в висоту на етапі " Діамантової Ліги " в Рабаті , Марокко . Наша спортсменка подолала планку в 1,94 м , але зробила це тільки з другої спроби , тому перше місце дісталося Мірелі Деміревій з Болгарії , яка продемонструвала такий же результат , але з першої спроби .

Левченко намагалася стрибнути на 1,97 , але провалила всі три спроби . Третє місце дісталося нейтральній атлетці Марії Ласіцкене – 1,90.

Ще дві представниці України Катерина Табашник ( 1,90 ) і Оксана Окунєва ( 1,90 ) посіли в змаганні четверте і сьоме місця відповідно .
Раніше ми писали про скандал на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед 20 -річних. Спортсменка з Ефіопії в свої 16 років виглядає на 50, що викликає подив навіть у її колег .

Раніше ми писали, що найкрасивіша українська легкоатлетка показала, як робити розминку. Юлія Левченко в соціальній мережі розмістила фотографії " олімпійської розминки " .

Нагадаємо , що Юлію Левченко визнали кращою легкоатлеткою України в 2017 році. На її рахунку в 2017 – му " срібло " на чемпіонаті світу , " бронза " на чемпіонаті Європи в приміщенні , " золото " на молодіжному чемпіонаті Європи , друге місце у фіналі Діамантової Ліги , молодіжний рекорд України зі стрибків у висоту , а також перемога в номінації Європейської Атлетики "Висхідна зірка".