Юлія Хавалджі виграла "срібло" Європейських ігор

27 червня 2019, 20:23
У фіналі змагань з боротьби українка поступилася шведці Маттссон

Хавалджі приносить Україні медаль Європейських ігор / Фото: НОК України

У четвер, 27 червня, на Європейських іграх наша команда завоювала срібну нагороду. У жіночій боротьбі (категорія до 53 кг) на другу сходинку п'єдесталу піднялася Юлія Хавалджі. У фінальному поєдинку Юлія програла суперниці з Швеції Софії Маттссон – 4: 6.

На рахунку нашої команди на Європейських іграх 25 медалей – 6 золотих, 11 срібних і 8 бронзових. Українська збірна займає четверте місце в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, що сьогодні Україна завоювала перше за чотири дні "золото" Європейських ігор. Байдарці-двійці в складі Марії Повх та Людмили Кукліновської не знайшлося рівних на дистанції 200 метрів.

Як повідомлялося раніше, в Мінську розгорається скандал: суддів Європейських ігор звинувачують в тому, що вони допомогли українському боксеру перемогти білоруса. Господарі Євроігор вважають несправедливою поразку, яку присудили Миколі Шаху в бою з Миколою Буценком.

Нагадаємо, що в той час як у Мінську розігрують медалі Європейських ігор, у Лозанні визначилися з місцем проведення зимової Олімпіади-2026. ABBA шведам не допомогла – змагання прийме Італія, яка з перевагою в 13 голосів обіграла скандинавів.