Юлія Джима завоювала медаль в спринті на Кубку світу з біатлону

15 березня 2018, 14:19
На етапі Кубка світу в Холменколлені відбулася спринтерська гонка у жінок

Юлия Джима. Фото Getty

На передостанньому етапі Кубка світу з біатлону в Холменколлені відбулася спринтерська гонка на 7,5 км у жінок. Бронзову медаль завоювала українка Юлія Джима, яка відстала від лідера на 29 секунд. Джима не допустила жодного промаху на двох вогневих рубежах.

Перемогу здобула словацька спортсменка Анастасія Кузьміна. Вона подолала дистанцію за 21 хвилину 31,8 секунди, допустивши один промах. Ця перемога стала для Кузьміної п'ятою цього сезону.

Друге місце в спринті посіла Дар'я Домрачева з Білорусі, яка не допустила жодного промаху.

Анастасія Меркушина зайняла 59-те місце, Валя і Віта Семеренко – 65-те і 66-те місця, результат Ірини Варвинець – 81-ше місце.

Біатлон. Кубок світу. Холменколлен (Норвегія). Спринт 7,5 км:

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) – 21.31,8 (1)
2. Дар'я Домрачева (Білорусія) – відставання 8,9 (0)
3. Юлія Джима (Україна) – 29,2 (0)
4. Сьюзен Данкль (США) – 35,7 (0)
5. Фуюкі Татізакі (Японія) – 43,6 (0)
6. Франциска Хільдебранд (Німеччина) – 46,2 (0)

Нагадаємо, що збірна України з біатлону бойкотуватиме останній етап Кубка світу в Тюмені.