Юлія Джима увійшла в ТОП-10 в спринті на етапі Кубка світу з біатлону

14 лютого 2019, 21:40
Марта Ольсбу Ройселанн виграла гонку в Солт-Лейк-Сіті, дві українки потрапили до двадцятки найсильніших

Марта Олсбю-Ройселанн / Фото: AFP

В американському Солт-Лейк-Сіті пройшла жіноча спринтерська гонка в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону. Перемогу здобула норвезька біатлоністка Марта Ольсбу Ройселанн, яка подолала дистанцію за 19 хвилин і 47 секунд, не допустивши на двох вогневих рубежах жодного промаху. Друге місце зайняла фінська спортсменка Кайса Макаряйнен. Третьою стала німкеня Франциска Хільдебранд.

Найкращий український результат – десяте місце Юлії Джими. Яна Бондар показала 18-й результат, Надія Бєлкіна зайняла 54-е місце, Марія Кручова – 73-є.

Біатлон. Спринт. Жінки. Кубок світу. Етап в США:

1. Марта Ольсбу Ройселанн (Норвегія) – 19.47,6 (0)

2. Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) – +11,5 (1)

3. Франциска Хільдебранд (Німеччина) – +21,4 (0)

4. Моніка Гойніш (Польща) – 23,9 (0)

5. Анастасія Кузьміна (Словаччина) – 28,2 (1)

6. Каміла Жук (Польща) – 39,4 (0)

...

10. Юлія Джима (0 + 0) +55,2

18. Яна Бондар (0 + 1) +1: 31,3

54. Надія Бєлкіна (1 + 1) +2: 48,6

73. Марія Кручова (1 + 1) +3: 57,3

Раніше Україна назвала склад збірної на чемпіонат Європи з біатлону. В рамках турніру відбудеться "Гонка легенд", в якій на трасу вийдуть зірки біатлону.