Юлія Джима стала лідером за кількістю призових у сезоні серед українських біатлоністів

27 березня 2018, 22:58
Кращим серед чоловіків став Дмитро Підручний

Фото AFP

Стали відомі суми призових українських спортсменів за підсумками Кубка світу з біатлону сезону 2017/2018 років.

Лідер жіночої збірної України Юлія Джима по ходу олімпійського сезону поповнила свій банківський рахунок на 55 тисяч євро – киянка вперше в кар'єрі завоювала приватне золото на чемпіонаті Європи, тричі ставала призером на етапах Кубка світу і сім разів фінішувала в топ-15.

Джима могла розраховувати на 6 тисяч євро бонусу в разі потрапляння в топ-10 особистого заліку Кубка світу, але пропуск фінального етапу в Тюмені не дозволив Юлії утриматися на десятому рядку.

Віта Семеренко з двома подіумами і чотирма фінішами в "грошовій" зоні за сезон заробила 35 500 євро. Валя Семеренко на етапах Кубка світу сім разів потрапляла в топ-15, що з урахуванням виступів в естафетах принесло їй 18 500 євро.

Кращим серед чоловіків став Дмитро Підручний – біатлоніст з Тернополя в Кубку світу тричі потрапляв в топ-15, а на етапі в Контіолахті в складі змішаної естафеті допоміг збірній посісти друге місце. Всього за сезон Підручний заробив 12 500 євро.

Крім перерахованих вище біатлоністів в топ-10 за призовими увійшли Ірина Варвинець (9 650 євро), Юлія Журавок (9 400), Артем Прима (7 400), Олена Підгрушна (6 500), Анастасія Меркушина (5 500) і Володимир Семаков (3 000).

Крім того, жіноча збірна України за потрапляння в топ-6 Кубка націй отримала бонус від IBU в розмірі 19 тисяч євро. Переможці Кубка націй заробили по 44 тисяч євро.

Раніше ми повідомляли, що Олена Підгрушна зізналася, що в біатлоні є дівчата з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.