Ярмоленко забив найпізніший гол в історії збірної України

18 листопада 2015, 11:16
Лідер української збірної відзначився на сьомій доданій хвилині зустрічі проти Словенії

Андрій Ярмоленко - рекордсмен збірної України. фото AFP

Гол Андрія Ярмоленка у ворота збірної Словенії на 97-й хвилині зустрічі у Маріборі став найбільш пізнім в історії збірної України.

До цього рекорд належав Євгену Селезньову, який вразив ворота Андорри (5:0) у 2009 році на 95-й хвилині зустрічі, а роком раніше Андрій Шевченко відзначився на 94-й хвилині поєдинку проти Білорусі (1:0). Обидва голи були забиті з пенальті.

Зазначимо, що Ярмоленко є автором найшвидшого гола в історії нашої збірної. У 2011 році футболіст вразив ворота Уругваю (2:3) вже на 15-й секунді зустрічі.

Нагадаємо, Україна у повторній зустрічі зіграла внічию зі словенцями (1:1) і вперше в історії подолала раунд плей-офф і вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи. У 2012 році наша команда брала участь у Євро на правах господаря турніру.