Ярмоленко забив перший гол за збірну України за 400 днів

14 жовтня 2019, 22:36
Лідер нашої збірної набирає форму після важкої травми

Андрій Ярмоленко / Фото: Reuters

Андрій Ярмоленко відзначився в першому таймі матчу Україна – Португалія у відборі на чемпіонат Європи 2020 року. На нашому сайті йде онлайн трансляцій матчу Україна – Португалія. Цей м'яч став для Ярмоленка першим у складі національної команди за 400 днів – попередній раз він відрізнився в синьо-жовтій футболці понад рік тому – 9 вересня 2018 року в воротах Словаччини ще в рамках Ліги націй.

Нагадаємо, що минулої осені Ярмоленко отримав важку травму і пропустив майже весь сезон. Повернувшись після травми, українець швидко набрав форму і встиг вже забити три голи в англійській Прем'єр-лізі, а тепер відзначився першим м'ячем у відборі Євро-2020.

Зазначимо, що команді Андрія Шевченка потрібно не програти Португалії, щоб вже сьогодні застовпити за собою перше місце у відбірковій групі. До середини першого тайму наша команда виграє з рахунком 2: 0. Крім Ярмоленка, відзначився Роман Яремчук.

Додамо, що Ярмоленко є найкращим бомбардиром збірної України серед діючих гравців. Він поступається лише нинішньому головному тренеру національної команди Андрію Шевченку – на рахунку Ярмоленка 37 голів, у Шевченка – 48.