Ярмоленка випустили в матчі проти "Манчестер Юнайтед" лише на хвилину

22 липня 2020, 23:17
"МЮ" і "Вест Гем" зіграли внічию в передостанньому турі англійської Прем'єр-ліги

Андрій Ярмоленко. Фото Reuters/Michael Regan

Український атакуючий півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко отримав хвилину ігрового часу у виїзному матчі своєї команди проти "Манчестер Юнайтед". У передостанньому, 37 турі чемпіонату Англії, "МЮ" і "Вест Гем" зіграли внічию на "Олд Траффорд". Наставник гостей Девід Моєс випустив тридцятирічного Ярмоленка в компенсований арбітром час замість двадцятитрирічного англійського форварда Джаррода Боуена.

Матч завершився з рахунком 1:1. Гості вийшли вперед під завісу першого тайму – гол з пенальті забив Майкл Антоніо. Команда Уле Гуннара Сульшера відігралася на початку другого тайму – на 51-й хвилині відзначився Мейсон Грінвуд.

"Манчестер Юнайтед" з 63 очками перебуває на третьому місці в турнірній таблиці, але втратить його, якщо "Челсі" візьме очки в грі з "Ліверпулем", дивитися онлайн матчу "Ліверпуль" – "Челсі" можна на нашому сайті у вигляді текстової трансляції. "Вест Гем" йде 15-м (38 очок).

Нагадаємо, що перед карантином "Манчестер Юнайтед" в 1/8 фіналу Ліги Європи на виїзді розгромив австрійський ЛАСК з рахунком 5:0. Всі голи того поєдинку в огляді: