Ярмоленко: "У першому таймі зовсім забули, що можемо теж атакувати"

28 березня 2015, 09:56
Футболіст збірної розуміє, що зіграв проти Іспанії не зовсім вдало

Андрій Ярмоленко / Фото: Сергiй Ревера

Нападаючий збірної України Андрій Ярмоленко після поразки від Іспанії з рахунком 0: 1 у відбірковому турнірі чемпіонату Європи – 2016 зазначив майстерність суперника.

"Звичайно, шанс зачепитися хоча б за нічию у нас був, але дуже важко грати проти іспанців. Вони дуже добре контролюють м'яч, і відбирати у них його дуже важко.

У першому таймі ми дуже притиснулися до воріт, дозволяли іспанцям багато комбінувати, тримати м'яч, зовсім забули, що можемо теж атакувати. В атаці у нас нічого не було в першому таймі.

Розумію, що провів не найвидатніший свій матч. Важко показати щось в атаці, коли ти багато оборонятися, граєш без м'яча протягом 90 хвилин і втомлюєшся. Немає тієї свіжості, коли отримуєш м'яч. Я прекрасно розумію, що зіграв не зовсім вдало", – наводить слова Ярмоленка телеканал" Футбол-1 ".