Ярмоленко встановив рекорд в "Вест Гемі", а "МЮ" вирвався на друге місце

30 грудня 2020, 08:35
Український футболіст провів на полі в грі проти "Саутгемптона" 72 хвилини

/ Фото: Reuters

Під Новий рік чемпіонат Англії набрав хороший хід, ось тільки велика кількість випадків коронавірусу змусила АПЛ задуматися про припинення сезону. Поки ж команди найдорожчої ліги світу продовжують дарувати емоції.

Вчора ввечері у зустрічі середняків "Саутгемптон" і "Вест Гем" розійшлися без голів, а українець Андрій Ярмоленко відіграв за гостей 72 хвилини. Це рекордний для 31-річного вінгера час на полі в сезоні 2020/21. Провів він його непогано: за даними одних сайтів виявився найкращим серед футболістів атаки, хоча на думку інших став чи не найгіршим. За п'ять хвилин до заміни Ярмола отримав жовту картку – другу в восьми матчах. А ось голом або передачею він поки не відзначився.

"Манчестер Юнайтед" злетів на друге місце завдяки перемозі над "Вулвергемптоном" – 1:0. М'яч у доданий час забив Маркус Решфорд. Колись головний опонент "МЮ", лондонський "Арсенал", займає лише 13-е місце! І то – після виграшу у "Брайтона" в гостях (1:0). Французький форвард Александр Ляказетт забив на 66-й хвилині – відразу ж після виходу на заміну.

Зате "Лідс" здивував гольовий феєрією в поєдинку проти "Вест Бромвіча" (5:0), який в попередньому турі відвіз нічию з Ліверпуля.

Сьогодні "Тоттенгем" прийме "Фулгем", а "Ньюкасл" – "Ліверпуль".

Дивіться, як "МЮ" програв "Лейпцигу" вирішальний матч за вихід в плей-оф Ліги чемпіонів: