Ярмоленко "тещиною" ногою забив свій перший гол у сезоні: відео

29 серпня 2020, 18:16
Завдяки м'ячу у виконанні українського вінгера "Вест Гем" обіграв у контрольному матчі "Брентфорд"

Андрій Ярмоленко

Перед прибуттям до табору збірної України для участі в Лізі націй Андрій Ярмоленко забив свій перший гол у сезоні. Ексдинамівець відкрив рахунок у контрольному матчі свого клубу "Вест Гем" проти однієї з найкращих команд другого англійського дивізіону "Брентфорда", який завершився перемогою команди Ярмоленка 2:1.

На 5-й хвилині спарингу, отримавши пас на хід від партнера, Андрій увірвався до штрафного майданчика "Брентфорда" і зі своєї неробочої – як кажуть у футболі, "тещиної" – правої ноги завдав точного удару в дальній кут воріт, незважаючи на відчайдушний підкат захисника суперників.

Відео матчу: гол Ярмоленка – на початку 5-ї хвилини гри

На 32-й хвилині "Брентфорд" відігрався. Але на 61-й "Вест Гем" забив переможний м'яч, відзначився чеський легіонер "молотобійців" Соучек. До того часу Андрія Ярмоленка вже не було на полі – після першого тайму замість нього вийшов Андерсон.

Раніше ми повідомляли, що Ярмоленко точно залишиться у "Вест Гемі". "У Андрія все гаразд: він проходить підготовку до нового сезону разом із клубом. Ніхто не збирається його продавати", – заявив агент футболіста Вадим Шаблій.