Ярмоленко зробив гольову передачу за "Вест Гем", а ось його гол не зарахували (відео)

16 вересня 2020, 08:36
Команда українського вінгера легко пройшла другий раунд Кубку англійської ліги

Феліпе Андерсон і Ярмоленко / Фото: Getty Images

У вівторок у Туманному Альбіоні пройшли матчі другого кола Кубку ліги. В одному з них у лондонському дербі "Вест Гем" впевнено розібрався з "Чарльтоном" – командою, яка не так давно виступала в Прем'єр-лізі, а тепер представляє лише третій дивізіон. Нагадаємо, днями "Вест Гем" програв "Ньюкаслу" стартовий матч сезону в Англії.

І якщо в грі чемпіонату наставник "молотобійців" Девід Моєс випустив Андрія Ярмоленка лише на заміну, то кубкову зустріч українець відіграв "від дзвінка до дзвінка". Гравець нашої збірної забив м'яч у дебюті поєдинку, але суддя побачив у його діях порушення і гол не зарахував. Натомість колишній динамівець відзначився гольовим пасом на Себастьєна Алле на 22-й хвилині. А ще через чотири хвилини француз оформив дубль і, власне, зняв усі питання про переможця.

У другому таймі телеглядачі побачили лише один гол: бразилець Феліпе Андерсон оформив розгром на 80-й хвилині. Дивіться огляд перемоги команди українця з рахунком 3:0.

"Вест Гем" вийшов до третього раунду, де зустрінеться з переможцем пари "Лідс" – "Галл Сіті".