Ярмоленко відіграв тайм за "Боруссію" і його команда вдома програла "Вердеру"

9 грудня 2017, 20:06
Дортмундський клуб опустився вже на сьоме місце в Бундеслізі, а "Баварія" перемогла і зміцнила лідерство

Дортмундська "Боруссія" знову прогр

У чемпіонаті Німеччини проходятьпоєдинки 15 туру Бундесліги.

Футболіти дортмундської " Боруссії " програли на своєму полі " Вердеру " . Український атакуючий півзахисник Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі , але був замінений у перерві . Господарі програли з рахунком 1 : 2 . У складі переможців відзначилися Максиміліан Еггештайн ( 26 -а хвилина ) і Теодор Гебре Селассіє ( 67 ) . У господарів гол забив П'єр – Емерік Обамеянг ( 57 ) .

В іншому матчі туру " Баварія " завдала гостьової поразки франкфуртському " Айнтрахту " . Гра завершилася з рахунком 1 : 0 . Єдиний м'яч у грі на 20 -й хвилині забив Артуро Відаль .

" Баварія " з 35 очками очолює турнірну таблицю бундесліги , випереджаючи на 8 очок найближчого переслідувача – " Лейпциг " . " Боруссія " опустилася вже на сьоме місце .

Днями "Баварія" взяла впевнений реванш у "ПСЖ" в Лізі чемпіонів : після виїзної поразки 0 : 3 мюнхенці на своєму полі перемогли 3 : 1 .

В шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів"Реал" на своєму полі з рахунком 2:0 обіграв дортмундську "Боруссію". Українець Андрій Ярмоленко з'явився на полі лише в компенсований час .