Ярмоленко відіграв 67 хвилин за "Боруссію" і забити гол не зміг

20 вересня 2017, 23:26
"Боруссія" на виїзді розгромила "Гамбург" з рахунком 3: 0

Андрій Ярмоленко в матчі "Гамбург" - "Боруссія". фото AFP

<p>Андрій Ярмоленко в матчі "Гамбург" – "Боруссія". фото AFP</p>

У матчі п'ятого туру чемпіонату Німеччини дортмундська "Боруссія" на виїзді розгромила "Гамбург" з рахунком 3: 0.

Голи у складі переможців забивали Сіндзі Кагава (24-а хвилина), П'єр-Емерік Обамеянг (63) і Крістіан Пулішіч (79).

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі і відіграв 67 хвилин, після чого був замінений. Результативними діями за цей час футболіст не відзначився.

"Боруссія" набрала 13 очок і очолює таблицю Бундесліги. У п'яти матчах футболісти дортмундського клубу забили 13 голів і не пропустили жодного.

Нагадаємо, що екс-півзахисник київського "Динамо" Андрій Ярмоленко дебютував за дортмундську "Боруссію" у виїзному поєдинку третього туру Бундесліги проти "Фрайбурга". А перший гол за нову команду забив у матчі Ліги чемпіонів проти "Тоттенхема".

Український півзахисник підписав з німецьким клубом контракт до 2021 року.