Ярмоленко: "Невже ви думали, що ми ось так вийдемо і обіграємо Латвію з рахунком 5:0?"

31 березня 2015, 23:50
Гравець збірної України вважає, що потрібно реалізовувати свої моменти і не доводити справу до останніх хвилин

Андрій Ярмоленко. Фото AFP

Півзахисник київського "Динамо" і збірної України Андрій Ярмоленко підбив підсумок  товариського матчу Україна – Латвія, що відбувся сьогодні у Львові (1:1).

"Нам не вдалося забити другий м'яч, а наприкінці поєдинку розслабилися – мабуть, уже повірили в перемогу. У підсумку, пропустили ...

З іншого боку, невже ви думали, що ми ось так вийдемо і обіграємо латишів з рахунком 5:0? У них хороша команда, вони зіграли в гостях внічию з Чехією, 1:1. Просто потрібно свої моменти реалізовувати. І не доводити справу до останніх хвилин. Нам не вистачило концентрації наприкінці зустрічі... Але, повторюся, насамперед, потрібно реалізовувати свої моменти.

Недооцінки суперника не було, ми повністю перегравали збірну Латвії. Але футбол тим і цікавий, що команда може всю гру оборонятися, а в кінцівці забити м'яч. Що й казати, зіпсували ми настрій і собі, і вболівальникам – хотілося порадувати їх сьогодні перемогою, але, на жаль, не вийшло.

Позначилася втома? Ні. У нас було проведено досить замін. Повторюся: просто не вистачило концентрації, думали, що вже закінчили матч. А грати потрібно до фінального свистка...", – сказав Ярмоленко у коментарі телеканалу" Футбол 2 ".