Ярмоленко: "Ми добре вивчили хорватів, але їм все-таки вдалося піднести нам сюрпризи"

25 березня 2017, 12:03
Після перерви Шевченко попросив футболістів більше часу приділяти атаці

Андрій Ярмоленко. Фото AFP

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував поразку в матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2018 проти команди Хорватії (0: 1).

"У перші двадцять хвилин збірна Хорватії давила і створила чимало моментів біля наших воріт. У другому таймі ми внесли корективи в тактику і справа пішла на лад. У перерві Андрій Миколайович попросив нас більше часу приділяти атаці.

Здивували чи нас хорвати? В якійсь мірі, так. Ми добре вивчили суперника, але йому все-таки вдалося піднести нам деякі сюрпризи. Шанси? Зараз можна говорити, що завгодно. У нас були шанси забити, у них ... Вийшло так, як вийшло", – сказав Ярмоленко.

Нагадаємо, єдиний гол у матчі на свій рахунок записав екс-нападник "Дніпра" Нікола Калініч.