Ярмоленко дебютував в чемпіонаті Англії з поразки 0: 4

12 серпня 2018, 18:33
"Вест Хем" на виїзді зазнав розгромної поразки від "Ліверпуля"

Андрій Ярмоленко вперше зіграв у матчі англійської Пре

Український нападник Андрій Ярмоленко вперше вийшов на поле в матчі англійської Прем'єр – ліги . У неділю його команда " Вест Хем " на виїзді зазнала розгромної поразки від " Ліверпуля " з рахунком 0 : 4 в першому турі чемпіонату Англії сезону 2018/19.

У складі переможців дубль оформив Садіо Мане ( 45 – а і 53 – а хвилини ) , по м'ячу забили Мохамед Салах ( 19 ) і Деніел Старрідж ( 88 ) .

Андрій Ярмоленко почав матч на лавці запасних і вийшов на заміну на 67 -й хвилині замість Марко Арнаутовича .

В іншому матчі туру " Саутгемптон " на своєму полі зіграв внічию з " Бернлі " – 0 : 0.

Ярмоленко перейшов у "Вест Хем" з "Боруссії"цього літа і приєднався до Райана Фредеріка , Лукаша Фабіанскі , Ісса Діоп у, Джека Уїлшира , Андрія Ярмоленка , Фабіана Балбуене і Феліпе Андерсона і Лукаса Переса . Всі вони були придбані під нового тренера – Мануеля Пеллегріні .

Частину передсезонної підготовки українець пропустив через травму , але напередодні матчу Пеллегріні заявив , що Ярмоленко повністю відновився і готовий вийти на поле . До речі, британські експерти поставили трансфер Ярмоленка на перше місце в списку найбезглуздіших.