Яскравий початок: в стартовому матчі чемпіонату України гол забитий на третій хвилині

28 липня 2019, 14:33
"Зоря" забила перший гол нового сезону в українській Прем'єр-лізі, відзначився Богдан Ледньов

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Зоря"

У неділю стартував новий сезон в українській футбольній Прем'єр-лізі. Початок чемпіонату України виявився яскравим – гол був забитий вже на третій хвилині зустрічі! Сталося це в матчі відкритті першого туру ЧУ "Ворскла" – "Зоря". Гості, які проводять другий офіційний поєдинок в сезоні (раніше була обіграна "Будучность" в кваліфікації Ліги Європи), забили швидкий гол.

Перший тур чемпіонату України з футболу: розклад, трансляції і результати матчів

На третій хвилині автором першого голу чемпіонату України став 21-річний атакуючий півзахисник Богдан Ледньов, який виступає в "Зорі" на правах оренди з київського "Динамо". Після передачі з флангу Філіп Будковський пропустив м'яч, а Ледньов пробив під рукою голкіпера "Ворскли".

Нагадаємо, що пізніше в неділю відбудеться поєдинок за Суперкубок України. Дивитися матч "Динамо" – "Шахтар" можна на нашому сайті у вигляді текстового онлайну. Матч пройде в Одесі і розпочнеться о 21:00.

В останньому турі минулого сезону "Зоря" програла "Маріуполю" з рахунком 1:3