Яскраві кадри "місива" в Хорватії: матч зупинили через потоп

3 вересня 2017, 15:45
Збірні Хорватії і Косово зіграли тільки 27 хвилин, після чого арбітр прийняв рішення перенести матч

Матч Хорватія - Косово був зупинений в

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Матч</span> <span>Хорватія</span> <span>-</span> <span>Косово</span> <span>був</span> <span>зупинений</span> <span>в</s

Матч сьомого туру групового етапу кваліфікації чемпіонату світу 2018 року між збірними Хорватії та Косово бувперерваний через погодні умови. Арбітр Стефан Йоганнессон зупинив зустріч на 27 -й хвилині через сильний дощ , що затопив поле стадіону " Максимір " у Загребі . Рахунок в цей час був – 0 : 0 , а грати стало неможливо через величезну кількість води на полі .

Суддя разом з делегатом зустрічі і представниками збірних прийняли рішення перенести матч на інший день . Точну дату відновлення гри ФІФА визначить і оголосить пізніше .

Нагадаємо , що в іншому матчі цієї групи відбору на ЧС -2018збірна України обіграла команду Туреччини з рахунком 2:0.