Яскраві кадри матчу "Динамо" – "Лаціо"

15 березня 2018, 22:40
Поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи пройшов у Києві на "Олімпійському"

<p>Фото AFP</p>

У четвер, 15 березня, в Києві відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи – "Динамо" приймало римський "Лаціо". Ми вели тестову онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Лаціо".

Тиждень тому в Римі команди зіграли внічию – 2: 2. На нічию стали грати динамівці і в матчі-відповіді. А ось римляни накочували на ворота господарів хвилю атак за хвилею. Створювали небезпечні моменти один за одним і з такою ж швидкістю їх тринькали. Але все-таки в кінці тайму відкрили рахунок. Після навісу з кутового Лукас Лейва головою відправив м'яч у сітку.

У другому таймі картина на полі не змінилася. Італійці знову небезпечно атакували і прощали. У "Динамо" було два моменти, коли м'яч міг влетіти у ворота. Але після удару Циганкова він пролетів над лівою хрестовиною, а після удару Гонсалеса – поруч з правою.

Захопившись навалом динамовці пропустили. Знову після кутового, на цей раз Стефан де Врей підправив м'яч у сітку з близької відстані. Перемога "Лаціо" – 2: 0 і команда Сімоне Індзагі виходить до чвертьфіналу Ліги Європи.