Яремчука прорвало після "Динамо". Українець оформив дубль за три хвилини

5 жовтня 2020, 08:43
Ці м'ячі стали для Яремчука дебютними в новому розіграші чемпіонату Бельгії

Роман Яремчук. Фото: REUTERS/Johanna Geron

Український нападник Роман Яремчук допоміг "Генту" розгромити "Бєєрсхот" в матчі восьмого туру чемпіонату Бельгії. Українець відкрив рахунок вже на 12-й хвилині зустрічі, а через три хвилини забив другий гол у матчі. Потім дубль оформив Депуатр і ще один м'яч забив Самойс. У гостей гол престижу на рахунку Кулібалі – 5:1.

Нагадаємо, що через травму Яремчук пропустив матч-відповідь "Гента" проти київського "Динамо" (0:3), а також попередній поєдинок бельгійської ліги проти "Хеверлі Лувена" (2:3).

Відзначимо, що ці м'ячі стали для Яремчука дебютними в новому розіграші чемпіонату Бельгії. Також на рахунку українця один м'яч в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Сьогодні Яремчук повинен прибути в розташування збірної України. 7 жовтня в передмісті Парижа Сен-Дені збірна України проведе товариський матч проти команди Франції. 10 числа наша команда в рамках третього туру групового раунду Ліги націй на "Олімпійському" прийме Німеччину, а 13-го в четвертому турі там же зіграє з Іспанією. До речі, ми писали, що уболівальників пустять на матчі збірної України проти Німеччини та Іспанії.