Яремчук забив гол у першому турі нового чемпіонату Бельгії

28 липня 2018, 10:20
Ігор Пластун дебютував у складі "Гента"

Роман Яремчук. Фото ФК "Гент"

27 липня в Бельгії стартував національний чемпіонат. У першому турі Ліги Жупіле "Гент" з двома українцями у складі – Романом Яремчуком та Ігорем Пластуном – зіграв на виїзді проти "Стандарда", в складі якого не знайшлося місця навіть серед запасних гравцеві молодіжної збірної України Валерію Лучкевич.

"Гент" поступився з рахунком 2: 3, а один з голів у гостей провів форвард збірної України Роман Яремчук, який відзначився на останній хвилині першого тайму.

Ігор Пластун відіграв всі 90 хвилин поєдинку, а Яремчук був замінений на 79-й хвилині гри. У другому турі 4 серпня "Гент" зіграє вдома проти "Зюльте-Варегем".

Раніше ми писали, що ще один український легіонер в Бельгії
Руслан Малиновський забив шикарний гол в матчі Ліги Європи.Українець поклав початок розгрому " Фоли " у другому відбірковому раунді .

В цей же день перший матч в єврокубках провів " Маріуполь " . Українці першими забили " Юргордену " , але пропустили на 94 -й хвилині і задовольнялися лише нічиєю , хоча ще д початку матчу були аутсайдером протистоянняОгляд матчу "Юргорден" – "Маріуполь" – 1:1.