Яремчук показав, який він "буйвол": українця вилучили за фол нишком (відео)

26 грудня 2020, 20:50
Роман підвів свій "Гент" у матчі чемпіонату Бельгії проти "Кортрейка"

/ Фото: Reuters

Основний форвард збірної України ексдинамівець Роман Яремчук отримав першу червону картку за час виступів у найвищих дивізіонах. 25-річний нападник "Гента" був вилучений на 22-й хвилині поєдинку чемпіонату Бельгії проти "Кортрейка" за фол нишком.

Яремчук двома руками штовхнув у спину сербського захисника суперників Петара Голубовича, який був без м'яча. У цьому моменті Роман і справді був схожий на "буйвола", як називають футболістів "Гента", перед яким замахали червоною ганчіркою.

Варто зазначити, що кількома секундами раніше Голубович непомітно для рефері пройшовся по ногах Яремчука, ось Роман, мабуть, і зірвався.

Залишившись у меншості, "Гент" пропустив на початку другого тайму і програв "Кортрейку" в гостях 0:1.

Нагадаємо, що раніше Романа Яремчука лише одного разу вилучали з поля. Це було ще сім років тому, коли він виступав у Першій лізі України за "Динамо-2".

Нині Роман продовжує залишатися на прицілі у топкоманд Європи. Зокрема, Яремчука хоче придбати колишній клуб Роналду.