Яремчук і Коваленко в старті: склади на матч Україна – Німеччина

10 жовтня 2020, 20:53
З перших хвилин у господарів вийдуть також Забарний, Ярмоленко і Маліновський. Ворота гостей захищатиме Ноєр

Шевченко і Яремчук / Фото: Getty Images

Стали відомі стартові склади на сьогоднішній матч Ліги націй між Україною і Німеччиною, який почнеться на НСК "Олімпійський" о 21:45. Андрій Шевченко включив до основи Забарного, Коваленка, Яремчука. Їм протистоятиме основний воротар переможця ЛЧ "Баварії" Ноєр. Нагадаємо, онлайн-трансляція Україна – Німеччина доступна на нашому сайті і сервісі OLL.TV.

Україна – Німеччина: де дивитися матч Ліги націй

УКРАЇНА: Бущан, Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь, Маліновський, Сидорчук, Коваленко, Ярмоленко, Циганков, Яремчук.

Запасні: М.Шевченко, Різник, Пластун, Чеберко, Шапаренко, Марлос, Конопля, Харатін, Шепелєв, Михайличенко, Макаренко, Зубков.

НІМЕЧЧИНА: Ноєр, Зюле, Рюдігер, Гальстенберг, Гінтер, Кімміх, Клостерманн, Дракслер, Кроос, Горецка, Гнабрі.

Запасні: Лено, Трапп, Кох, Та, Вернер, Брандт, Вальдшмідт, Нойхаус, Гоффман, Гозенс, Гаверц, Джан.

Раніше прогноз на матч Україна – Німеччина дав Кирило Круторогов. "Відверто кажучи, думаю, що збірна Німеччини переможе і не пропустить. Не виключаю, що виграє обидва тайми", – заявив "Сьогодні" коментатор каналів "Футбол 1/2/3".

Також ми писали, що збірну Німеччини підкорила українська красуня. Німці залишили їй на згадку свої автографи. Даша Савіна отримала до своєї колекції дуже цінний м'яч.