Японські футболісти шокували персонал стадіону в Росії, прибравши після себе роздягальню

3 липня 2018, 12:23
Після поразки від Бельгії і вильоту з ЧС-2018 футболісти збірної Японії залишили після себе ідеально прибрану роздягальню

Такою залишили роздягальню футболісти збірної Японії.Фото Twitter

Збірна Японії, яка програла команді Бельгії в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу, залишила ідеальний порядок в роздягальні на стадіоні Ростова-на-Дону. Команда і персонал пішли,  написавши записку зі словом "Дякую". Про це в своєму Twitter повідомив іспанський журналіст Танкреді Палмер.

Повідомляється, що японські вболівальники вчинили таким же чином, прибравши за собою сміття на стадіоні. Японці вели у зустрічі з бельгійцями з рахунком 2: 0, але втратили перевагу і пропустили третій вирішальний гол на останніх секундах доданого часу.

Раніше ми писали, що вболівальники з Японії приходять на стадіони ЧС-2018 з величезними сміттєвими пакетами і прибирають за собою після матчів.

Нагадаємо, збірна Японії в драматичному матчі поступилася команді Бельгії. На початку другого тайму японці відправили у ворота бельгійців два м'ячі, однак підопічні Роберто Мартінеса змогли зібратися і забити тричі. Тепер у чвертьфіналі бельгійцям належить грати зі збірною Бразилії.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.