Японія і Сенегал видали результативну нічию в битві лідерів групи H

24 червня 2018, 19:57
Сенегал двічі виходив вперед, але обидва рази японці зрівнювали рахунок

Японія і Сенегал зіграли внічию - 2:2. Фото: AFP

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу збірна Сенегалу і команда Японії зіграли внічию. Поєдинок відбувся у Єкатеринбурзі і завершився з рахунком 2:2. Це був матч лідерів групи H, після якого у команд стало по чотири очки. Наш сайт проводив текстовий онлайн матчу Японія – Сенегал з коментарями головних моментів і яскравими фото зі стадіону.

Футболісти африканської збірної першими відкрили рахунок. Садіо Мане скористався грубою помилкою голкіпера японської команди, який випустив м'яч перед собою, і на добиванні забив швидкий гол. У перші півгодини перевага збірної Сенегалу було величезною, але на 34-й хвилині японці змогли зрівняти рахунок: Інуї Такасі отримав м'яч в чужому штрафному і низом пробив шикарним обвідним ударом у дальній кут – 1:1!

Пропущений гол сильно вплинув на африканську збірну, яка втратила ігрову перевагу. Далі у другому таймі в рівній грі команди обмінялися м'ячами. Мусса Ваге забив після красивої передачі п'ятою від Ньянга, а Кейсуке Хонда відправив м'яч у порожні ворота після прострілу з флангу.

Раніше в неділю збірна Англії розгромила дебютанта чемпіонатів світу команду Панами і вийшла до 1/8 фіналу. Матч останнього туру групи G Англія – Бельгія буде за перше місце в квартеті, але нижче другого місця жодна з команд вже не опуститься.