Яна Бєломоїна завоювала "бронзу" на етапі Кубка світу з маунтинбайку

10 липня 2017, 12:38
Українська велосипедистка стала третьою на змаганнях в швейцарському Ленцерхайді

Яна Бєломоїна (праворуч) посіла третє місце. Фото Instagram

Яна Бєломоїна втретє в нинішньому сезоні потрапила на подіум етапу Кубка світу. Українка, яка виступає в олімпійській дисципліні крос-кантрі, фінішувала третьою на змаганнях, які проходили в швейцарському Ленцерхайді.

Бєломоїна, що представляє американську команду CST, стартувала під першим номером як лідер Кубка світу. Перші чотири кола українка завершила другою, поступаючись норвежці Гун-Риті Дале. Однак на заключних двох колах Яна пропустила вперед ще і британку Анні Ласт і в підсумку фінішувала на третьому місці. Ласт, яка і виграла четвертий етап Кубка світу, Бєломоїна програла 27 секунд. Від другого місця, яке посіла Дале, нашу велосипедистку відокремили 14 секунд.

Нагадаємо, що Яна Бєломоїна стала переможницею другого і третього етапів Кубка світу – в Альбштадті і у Вальнорді, а також стала п'ятою в Нове Мєсто. За підсумками чотирьох етапів українка зберігає лідерство в загальному заліку Кубка світу. Яна має в активі 800 очок, а у її найближчої переслідувачки – польки Майї Влощовської 610 балів. Заключний етап Світового кубка пройде з 26 по 27 серпня в італійському Валь-ді-Соле.

В кінці минулого року перший український призер ЧС з маунтинбайку та двократна учасниця Олімпіад Яна Бєломоїна розповіла нам про перегони-бойовики та одному велосипеді на десятьох.