"Я пам'ятаю, що Сидорчук запитав:" Чому не жовта?": Миколенко про видалення і швидкі голи "Мальме"

29 листопада 2019, 01:34
Захисник киян не зміг пояснити, чому команда так часто пропускає швидкі голи

Віталій Миколенко / Фото: Twitter

Після поразки "Динамо" від "Мальме" в 5-му турі Ліги Європи з рахунком 3:4, гру команди прокоментував захисник киян Віталій Миколенко.

"У першому таймі вдалося розкрити оборону "Мальме", вийшло забити два голи і могли, напевно, ще два забити, – вважає Віталій. – Але в обороні допустили помилки – індивідуальні і позиційні – і пропустили чотири м'ячі.

Швидкі голи? Я зараз не можу пояснити – це дисципліна чи ні, але так виходить, що на перших хвилинах ми пропускаємо якісь безглузді голи і потім складно відіграватися".

Запитали у Миколенка, за що все ж отримав друге попередження і видалення Сидорчук, хоча до цього Розенберг порушував правила на іншому гравцеві "Динамо".

"Я пам'ятаю, що він запитав: "Чому не жовта картка?" Потім Сергій вдарив м'яч назад, щоб виконати стандарт. І я не розумію чому ... Напевно, через агресію дали йому другу жовту картку, – відповів Віталій.

Чому наприкінці при 3:3 не зупинились і не зіграли холоднокровніше? Але ви ж бачили, що ми могли і вдесятьох досить непогано грали – могли і забивати четвертий м'яч, і вигравати. А потім я допустив індивідуальну помилку і там вже багато гравців було у штрафній..."

Раніше ми також повідомляли, що інший український клуб в Лізі Європи "Олександрія" мінімально програла "Вольфсбургу" 0:1 і позбувся місця в плей-офф.

Дивіться огляд матчу "Мальме" – "Динамо" – 4:3