"Я не могла підвести сина": після травми українська легкоатлетка фінішувала на ЧС в топ-20

30 вересня 2019, 18:19
Скороходка Боровська розповіла про неймовірний "кайф" в Досі

/ Фото: Reuters

На чемпіонаті світу з легкої атлетики, який триває в Досі, Україна поки залишається без медалей. Останній комплект нагород було розіграно в спортивній ходьбі на дистанції 20 км. Наша скороходка Надія Боровська закрила топ-20, а Інна Кашина фінішувала 29-а. Весь п'єдестал зайняли китаянки, а переможницею стала олімпійська чемпіонка Ріо 2016 Лю Хун.

Зазначимо, що через травму Боровська кілька місяців не тренувалася, але зуміла відновитися і підготуватися до чемпіонату світу.

"Через травму я пропустила і Кубок Європи, і чемпіонат України. Після перерви я чекала цей старт, але коли приїхали в Доху, вийшли з літака і відчули це повітря ... Це було щось неймовірне! Скільки їжджу на змагання, такого "кайфу", як тут, я ще ніде не відчувала.

Спочатку було страшно. Але тренери, які тут, і мій особистий сказали йти своїм темпом. Я прислухалася до всіх порад, і все вдалося. Тим більше, я не могла підвести свого сина. Він вранці передавав мені привіт і говорив: "Мамо, вперед!" Я повинна йти!"