З'ясування відносин в матчі чемпіонату України з хокею переросло в масову бійку

16 січня 2020, 12:31
"Кременчук" переміг херсонський "Дніпро" лише в овертаймі

Дуже видовищним вийшов центральний матч 28-го туру Української хокейної ліги між лідерами турнірної таблиці – "Кременчук" та "Дніпром". Господарі займають перше місце в чемпіонаті, а херсонці – друге. Поєдинок вийшов бойовим: кожен з періодів завершувався нічиєю – 0:0, 1:1, 1:1. Переможця визначили тільки в додатковій п'ятихвилинці. До слова, дивіться як канадський хокеїст "забув" шайбу під час виконання булліта.

У Кременчуці глядачі побачили не тільки яскраву гру, але і справжні чоловічі емоції. Хокеїсти вирішили помірятися силами не тільки в гольовий перестрілці, але і в потужному кулачному бою. Почалося все на п'ятаку воріт В'ячеслава Новицького, де після атаки "Дніпра" у гравців зашкалили емоції і переросли в льодове побоїще. Фінальною крапкою масової бійки стала очна дуель між Вадимом Хрішпенцом і Сергієм Кузьмик, бій яких змогли зупинити тільки судді. Та й то – не з першої спроби.

Перемога ж в овертаймі дісталася господарям – 3:2. Вони продовжують впевнено лідирувати. А "Дніпро" веде боротьбу за друге місце з "Донбасом". Донецька команда сьогодні зіграє в Києві з "Вовками".

Дивіться, як раніше в чемпіонаті України билися хокеїсти "Донбасу" і "Білого барса"