Виступ української фігуристки Ганни Хниченкової в фотографіях

21 лютого 2018, 09:04
Довільна програма в жіночому одиночному катанні на Іграх в Пхенчхані пройде без України

Ганна Хниченкова. Фото: AFP

Українська фігуристка Ганна Хниченкова завершила свої виступи на Олімпійських іграх в Пхенчхані. Два падіння нашої спортсменки в короткій програмі поставили хрест на проході до фінальної частини.

Ганна посіла підсумкове 29-те місце з 30 учасниць. До довільної програми вийшли 24 кращі за підсумками короткої програми.

"Я навіть сама досі не зрозуміла, що сталося. Начебто і почувалася добре, мабуть, не впоралася в емоційному плані. Не скажу, що перегоріла, але, напевно, позначилося хвилювання. Все-таки стільки уваги до Олімпіади", – розповіла нам після виступу Ганна Хниченкова.

Нагадаємо, що Олімпіада в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Україну на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість чоловік в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні. Наша країна поки з однією медаллю – "золото" в лижній акробатиці завоював фристайлист Олександр Абраменко.

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальному розділі на нашому сайті. Розклад Олімпіади-2018 – зручна таблиця з календарем всіх стартів за датами і видами спорту. Окремо виділені дні, в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олімпіади-2018- актуальна інформація про кількість медалей, завойованих спортсменами з усіх країн-учасниць Ігор.